Bikombici

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi olarak çıktığımız hizmet yolunda en başarılı adımlarımızla yolumuza devam etmeyi başardık. Yıllar öncesinde kurulan Ümraniye Kombi Servisi, yıllar sonra da yine huzurlarınıza aynı ekibi ile çıkmaktadır. Ümraniye ilçesinde kombi, şofben sorunu yaşamakta olan kullanıcılarına yönelik yıllardır en iyi hizmeti sunmakta olan firmamız, bugün de kalitesinden ödün vermeden çalışmasını gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi olarak biliyoruz ki, müşterilerimiz hizmetlerimizden memnun kalırsa bu yolda başarılı olabiliriz. Müşterilerimizi mağdur etmezsek bu alanda ilerleme kat edebiliriz. Bu sebeple de Ümraniye Kombi Servisi olarak her daim kusursuz çalışmalarımızla huzurlarınızdaki yerimizi alacağız.

Ümraniye ilçesinde Baymak, Arçelik, Bosch, Vestel, Beko, Viessmann kombilerinizle alakalı bir sorun yaşıyorsanız ve bu sorunda servis çağırmadan önce yapılması gerekenleri merak ediyorsanız kısaca bahsedelim…

Kombi Arızasında Servis Öncesi Ne Yapılabilir?

Kombi Servisi Ümraniye bölgesinde kullanıcılarına sunacağı bilgilerle de yardımcı olmaya hazırdır. Aşağıda sunulan bilgileri inceleyerek servis öncesi uygulayabilirsiniz.

  • Kombi tesisat basıncı 1 bardan az ise su basma işlemi uygulamalısınız.

Ümraniye Baymak Servisi olarak belirtebiliriz ki Baymak kombilerde doldurma muslukları genel olarak mavi veya siyah renktedir. Çok nadir kırmızı renkte olabilmektedir. (Baymak kombiler düşük basınç durumunda E10 veya F37 gibi arızalar verebilmektedir).

Ümraniye Arçelik Servisi olarak belirtebiliriz ki Arçelik kombilerde doldurma muslukları genel olarak mavi renkte olmaktadır. Çok nadir kırmızı renkte olabilir.

Ümraniye Bosch Servisi olarak belirtmek isteriz ki Bosch kombilerde doldurma muslukları genel olarak ya mavi ya da siyahtır.

Ümraniye Vestel Servisi olarak belirtmek isteriz ki Vestel kombilerde doldurma muslukları genel olarak mavi renkte olmaktadır.

Ümraniye Viessmann Servisi olarak belirtmek isteriz ki Viessmann kombilerde doldurma muslukları genel olarak siyah renkte olmaktadır.

Ümraniye Beko Servisi olarak belirtmek isteriz ki Beko kombilerde doldurma muslukları genel olarak mavi veya siyah renkte olmaktadır.

Kombinizin marka modeline göre kombi alt kısmında monteli durumda olan doldurma musluğunu bulup sola çevirmelisiniz. Çevirdiğinizde su sesi duyuyorsanız işlem yapılıyor demektir. Basınç göstergesi veya cihaz ekranına bakarak basıncın 1.5 bar değerine ulaşmasını sağlamalısınız. Basınç bu değere geldiğinde ise doldurma musluğunu kapatmalı, işlemi sonlandırmalısınız.

  • Kombi tesisat basıncı 2.5 bar üzerinde ise fazla suyu tahliye etmelisiniz.

Kombinizin tesisat basıncı yüksek olduğunda da arızaya geçebilmektedir. Bu gibi durumlarda yüksek basıncı düşürmek gerekir. Bu uygulama genel olarak basit ve herkesin evde yapabileceği şekildedir. Kombiye en yakın peteğin üst yan kısmına bakarsanız orada müşür göreceksiniz. Müşür hava alma bölümüdür. Buradan boşaltacağınız su sayesinde kombi basıncı düşecektir. Kombi basıncı 1.5 bara gelene dek bu işlemi devam ettirmelisiniz.

Ümraniye Baymak Servisi, Ümraniye Arçelik Servisi, Ümraniye Bosch Servisi, Ümraniye Vestel Servisi, Ümraniye Viessmann Servisi, Ümraniye Beko Servisi olarak tecrübelerimize dayalı sunduğumuz bilgiler bununla da sınırlı değildir. Amacımız size yardımcı olmaktır. Bilgileri incelemeye devam ediniz…

  • Kombi bir hata kodu, uyarı veriyorsa cihazı resetlemelisiniz.

Kombiler genel olarak çalışmadığı zaman bir uyarı verebilmektedir. Bu uyarı kombi marka model ve çeşidine bağlı olarak değişir. Kimi kombilerin ekranı vardır ve ekranda bir hata kodu belirebilir, kimi kombilerin ekranı yoktur led ile bir uyarı verebilir. Kombi çalışmadığında bu şekilde kontrol edip cihazı resetlemek gerekir. Kombilerin genelinde R, reset, OK, yazan tuşlar vardır. Bu tuşlara basarak veya birkaç saniye basılı tutarak cihaz resetlenebilmektedir. Arıza tekrarında reset işlemi birkaç kez daha uygulanabilir. Kombiyi resetleme konusunda daha fazla bilgi edinmek için linki tıklayabilirsiniz.

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye ilçesinde kombi kullanıcılarını dinleyen, onlara her daim en iyi hizmeti sunmaya odaklanan, işini uzmanına bırakan Kombi Servisi Ümraniye ilçesinin tüm mahallelerine bakmaktadır. Yeriniz neresi olursa olsun, tek bir telefonunuz ile en iyi hizmeti alabileceğiniz firmamızı her daim çekinmeden arayabilirsiniz.

Ümraniye Vestel Servisi, Ümraniye Baymak Servisi, Ümraniye Bosch Servisi, Ümraniye Beko Servisi, Ümraniye Arçelik Servisi, Ümraniye Viessmann Servisi hizmetlerimiz günün her saatinde siz değerli kombi kullanıcıları için devam etmektedir. Ümraniye Kombi Servisi alanında hizmetlerini en başarılı şekilde sürdüren firmamız, daha birçok marka modele en iyi hizmetleri kesintisiz olarak sunmaktadır.

Kombi Servisi Ümraniye ilçesinde kombi ile alakalı soruları olan tüm müşterilerine de kesintisiz telefondan yardımcı olmaya çalışmaktadır. Sizler için en iyi hizmet ne ise onu sağlayacağımız konusunda garanti veriyoruz. Çünkü Ümraniye Kombi Servisi olarak tüm kombi kullanıcıları her daim bizler için önemlidir…

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?