Bikombici

Kestel Kombi Servisi

Bursa Kestel ilçesinde çalışmalarını yaklaşık 10 yıl öncesinde başlatan Kestel Kombi Servisi çalışmalarını aynı özen ve titizlikle sürdürmektedir. Teknik konularda her zaman için müşterilerine yardımcı olmaya çalıştık. Gerekli konularda elinden geldiğince müşterilerini yönlendiren firmamızın amacı; her şeyden önce müşterilerini mağdur etmemek, onları memnun etmek için uğraşmaktır. 

Uzun zamandır sektörde olması sebebiyle deneyimlerine deneyim katmış olan firmamız; çalışmalarına hızını kesmeden, başarılarından ödün vermeden devam etmektedir. Daha uzun yıllar bu sektörde aynı şekilde hizmet verebilmek adına da elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Firmamız müşterilerini mutlu görebilmek için işini uzman ve sertifikalı teknisyen kadrosuna bırakmaktadır. Ayrıca sizlere telefondan her tür kombi arızasında veya merak ettiğiniz konularda yardımcı olabilecek eğitimli ve bilgili çağrı merkezi ekibine bırakmaktadır.

Kestel Kombi Servisi ile Memnuniyeti Yaşayın!

Çünkü firmamız sizleri mağdur etmemek, sizi zor durumda bırakmamak için uğraşmaktadır. Bu yüzden de karşılaştığınız her sorunda size yardımcı olmaktadır. Harici olarak yapamayacağınız işlemler konusunda kayıt oluşturarak uzman ekibi ile adresinize gelmekte, sorunlarınızı yerinde çözümlemektedir.

Hizmetlerimizde sunduğumuz ayrıcalıklar bunlarla da sınırlı değildir. Kombilerinizde mevcut olan parçaları değiştirsek de tamirini de yapsak “1 Yıl Garanti” sunuyoruz. Üstelik bu garantiye servis ve işçiliğimiz de dahil edilmektedir. 

Kestel Kombi Servisi kendine güvenen, kendinden emin adımları ile ilerlerken sizleri mağdur etmeyeceğini de bilmektedir. Çünkü bizler için amaç sizlerin yaşadığı kombi sorunlarının yok olmasıdır. Tüm kışı sorunsuz şekilde geçirebilmeniz ve doğalgaz faturalarınızın da düşük gelmesini sağlayabilmektir. Bu açıdan da her zaman dediğimiz gibi yenilemek isteriz ki; bize sadece güvenin…

Bizi Aramaktan Çekinmeyin!

Sadece arıza kaydı oluşturup, teknik ekip yönlendirerek size yardımcı olabileceğimizi düşünmeyin. Çünkü biz nasıl teknik ekibimizin eğitimlerini takip ediyor, sertifikalı ve deneyimli ekiplerle karşınıza çıkıyorsak çağrı merkezi personellerimizi de eğitimden geçiriyoruz.  Çünkü Kestel Kombi Servisi olarak amacımız size telefon gibi uzak noktadan da yardımcı olabilmektir.

Vaillant, Demirdöküm, Ariston, Baymak, Buderus, Eca, Viessmann gibi birçok markadaki kombilere arıza onarım, bakım, tesisat temizliği hizmeti sunmaktayız. Firmamızın çağrı merkezini; yaşadığınız kombi sorunlarının nedenlerini öğrenmek için arayabilirsiniz. Varsa eğer servis çağırmadan çözüm odaklı işlemler uygulamak için arayabilirsiniz. Harici durumlarda işlem için randevu kaydı oluşturmak için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?