Bikombici

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla Kombi Servisi, yılların ona katmış olduğu deneyim, tecrübe ve uzmanlığı ile yine huzurlarınızda siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır. Yıllar öncesinde kurulan, çalışmalarını önemseyen, müşterilerini seven ve sayan, saygınlığından asla ödün vermeden çalışan ve her daim arkasında mutlu, memnun müşteri bırakan Tuzla Kombi Servisi, hizmetlerine aynı şekilde devam etmektedir.

Tuzla Kombi Servisi

Kombi kullanıcıları bizler için her şeyden önemlidir. Çünkü biliyoruz ki hizmetlerimizi gerçekleştirebilmemiz için müşterilerimizin desteğine ve güvenine ihtiyacımız var. Aynı zamanda onların tavsiyeleri de bizleri iyi bir yere getirebilecek kadar önemli… Bu sebeple de Tuzla Kombi Servisi olarak tüm hizmetlerimizi önemsiyor, tüm hizmetlerimizi özeniyor ve müşterilerimizi asla mağdur etmiyoruz.

Tuzla Kombi Servisi Tuzla ilçesinde; Tuzla Baymak Servisi, Tuzla Bosch Servisi, Tuzla Ferroli Servisi, Tuzla Baymak Kombi Servisi, Tuzla Bosch Kombi Servisi, Tuzla Beko Servisi, Tuzla Ariston Servisi adı altında çalışmalarına tam gaz devam etmektedir.

Kombim Arızalandı Ne Yapacağım?

Kombiniz arızalandığında ne yapacağınızı şaşırırsınız. Eminiz ki herkes servis çağırmak yerine önce evde ne yapabilirim sorusuna yanıt arar. Kullanıcı sorunu evde kendi çabaları ile çözmek ister. Her daim olmasa da çoğu zaman servis öncesi yapılacak işlemler çözüm konusunda faydalı olabilir.

O halde size hemen; Tuzla Bosch Servisi, Tuzla Baymak Servisi, Tuzla Ferroli Servisi, Tuzla Bosch Kombi Servisi, Tuzla Beko Servisi, Tuzla Ariston Servisi, Tuzla Baymak Kombi Servisi alanında hizmet sunan bir firma olarak yardımcı bilgiler paylaşalım…

  1. Dairenizde gaz kesintisi olmadığından emin olmalısınız.

Gaz kesintisi durumunda çoğu kombi uyarı verebilmektedir. Ancak uyarı vermeden çalışabilen kombiler de olabilir. Bu durum genel olarak; Baymak kombide E01 arızası, Bosch kombide EA arızası, Ferroli kombide A01 arızası, Beko kombide E01, A01 arızası, Ariston kombide 501 arızası olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda daire içinde gaz kesintisi olmadığından, gaz vanalarının açık vaziyette olduğundan emin olmak gerekir. Kombiye gaz geliyorsa sorun gaz ile alakalı değil kombi ile alakalıdır.

  1. Kombinizin su basıncı düşük ise su basmalısınız.

Kombi su basıncı dediğimiz durum aslında tesisat basıncıdır. Tesisat basıncının ideal değeri 1 ile 2 bar arasıdır. Genel olarak 1.5 bar olarak da bilinmektedir. Kombi tesisatında dolaşacak yeterli basınçta su yok ise cihaz düşük basınç arızasına geçebilir. Bu durum genel olarak; Baymak kombide E10, F37 arızası, Bosch kombide E9 arızası, Ferroli kombide F37 arızası, Beko kombide E10 arızası, Ariston kombide 108 arızası olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda cihaz alt kısmında yer alan doldurma musluğunu bularak parçayı sola çevirip açmalı, su basıncı 1.5 bara geldiğinde parçayı kapatmalısınız. İşlem sonrası yaşadığınız sorun düzelebilir veya tekrar edebilir.

Tuzla Beko Servisi, Tuzla Ferroli Servisi, Tuzla Bosch Kombi Servisi, Tuzla Baymak Servisi, Tuzla Ariston Servisi, Tuzla Baymak Kombi Servisi, Tuzla Bosch Servisi olarak sunacağımız bilgiler bunlarla da sınırlı değildir. İsterseniz bilgileri incelemeye devam edin…

  1. Kombinizin su basıncı yüksek ise fazla suyu almalısınız.

Biz bu işleme kombi fazla suyunu tahliye etme, boşaltma işlemi de diyoruz. Bazı kombilerde doğrudan boşaltma vanası bulunmaktadır. Kullanıcıların çoğu emniyet ventilini boşaltma vanası sanıp açabilmektedir. Bu parçanın kullanıcı tarafından açılmaması gerekir. Çünkü ventil, yüksek basınçta kendiliğinden açılarak su tahliyesi yapma görevinde olan bir parçadır. Bu sebeple de kullanıcı müdahalesi ile açılırsa parça hasar görüp kapanmayabilir, su tahliyesi yapabilir ve haliyle parçanın değişimi gerekebilir. Yüksek basınç durumunda su tahliye işlemi petekten su alınarak yapılmalıdır. Peteğin üst yan tarafında mevcut olan müşür açılarak oradan fazla su alınmalı, kombi su basıncı 1 ile 2 bar arasına geldiğinde işlem sonlandırılmalıdır.

  1. Kombinizi resetlemelisiniz.

Kombiniz marka model ve çeşide göre bir hata kodu veriyor ya da led uyarısı veriyorsa reset işlemi çoğu zaman işe yaramaktadır. Resetleme işlemi cihazın kapatılıp yeniden açılması işlemidir. Bu işlemi yapmak için kombinizin panelinde reset tuşu olmalıdır. Kombinizin modeline bağlı olarak panelde reset, r, ok, tuşları varsa bu tuşlara bastığınızda, basılı tuttuğunuzda veya o konuma düğmeyi çevirdiğinizde cihazı resetlemiş olursunuz. Resetleme işlemi sonrası sorunun tekrar etmesi halinde işlemi birkaç kez daha uygulayabilirsiniz.

Arıza durumunda yapılan bu işlemlerden sonra netice alamamanız halinde çağrı merkezimize ulaşarak arıza kaydı bırakabilir ve uzman yardımı alabilirsiniz.

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla ilçesinin Yayla, Orhanlı, Aydınlı gibi daha birçok mahallede hizmetlerine devam eden ve hizmetlerinde arıza, bulunduğunuz mevki gibi durumları asla sorun etmeyen Tuzla Kombi Servisi uzman ekibi ile daha uzun yıllar çalışmayı hedeflemektedir.

Sizler de kombi kullanıcısı olarak hizmette güvene, memnuniyete ve fiyatlara önem veriyorsanız Tuzla Kombi Servisi’ni her daim tercih edebilirsiniz.

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?