Bikombici

Hakkımızda

Bikombici.com firmamız kombi alanında teknik servis hizmetleri sunmak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana arkamızda hiçbir zaman mağdur müşteri bırakmadık. Çünkü amacımız her şeyden önce hizmetlerimizin başından sonuna kadar müşterilerimizi memnun edebilmektir. Bu nedenle de önce karşınıza alanında uzman, sertifikalı ve eğitimli teknik kadromuz ile ayrıca aynı eğitimden geçen çağrı merkezi personellerimizle çıkıyoruz.

Yıllar öncesinde kendimize verdiğimiz sözü tutuyor, sizi asla mağdur etmiyor, bekletmiyor ve vaktinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Emellerimizden biri de bu sektörde daha uzun süre yer edinebilmektir. 

Firmamız; Vaillant, Baymak, Eca, Buderus, Ferroli, Viessmann, Demirdöküm, Protherm, Ariston gibi birçok markaya genel merkezlerden bağımsız özel servis olarak hizmet sunmaktadır. Firmamız bu hizmetlerini tamamen müşteri istek-talebi üzerine gerçekleştirmektedir.

Sizler de kombi ve doğalgazlı şofbenlerinizde meydana gelen tüm arızaların çözümlenmesi, bakım işlemlerinin yapılması, tesisatın temizlenmesi gibi uygulamalarda firmamıza güven duyabilirsiniz.

Kalite tesadüf değildir! Seçimlerinizde asla pişman olmayacaksınız!

 

Paylaş:
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.