Bikombici

Yıldırım Kombi Servisi

Bursa’nın Yıldırım gibi bir ilçesinde Kombi Servisi hizmeti sunuyor olmak ayrıcalıktır. Bursa Yıldırım Kombi Servisi olarak; uzun yıllar öncesinde başlattığımız hizmetlerimizdeki amacımız ne ise bugün aynı amaçla huzurlarınızdaki yerimizi alıyoruz. Kusursuz kombi servis hizmetlerimiz siz değerli kombi kullanıcılarına özel devam etmektedir.

Çalışma Sistemimiz

Kombinizin marka modeli veya çeşidi ne olursa olsun, çağrı merkezi ekibimiz sizden gelen çağrıları yanıtlar. Varsa eğer sorularınızı cevaplamakta, sizi yaşadığınız sorunlar hakkında önce bilgilendirmekte, sorunlarınız teknik müdahale gerektiriyor ise kaydınız oluşturup en kısa sürede, en önemlisi de size uygun olan zaman diliminde uzman teknik servis ekibimiz adreslerinize yönlendirmektedir. Uzman ekibimiz yaşadığınız sorunu yerinde incelemekte ve inceleme neticesinde çözümleme de yerinde yapılmaktadır.

Bu aşamada öncesinde sizlere yaşadığınız sorunun sebep veya sebeplerini ayrıca tamir-değişim gibi gerekli olan işlem bilgisi ile maliyetini sunar. Onayınız dahilinde işlemler en kısa sürede yapılmaktadır. Sorununuz hem kesin hem de kalıcı olacak şekilde çözümlenmektedir. 

Bilmenizi İsteriz: Firmamız kombinizde değiştirdiği her tür parçaya veya tamir edilen her tür parçaya 1 Yıl Servis ve İşçilik Garantisi vermektedir!

Neden Bursa Yıldırım Kombi Servisi?

Çünkü Yıldırım Kombi Servisi olarak işimizi seviyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet sunan bir firma olarak kendimize güveniyoruz. Bu güveni müşterilerimize de vereceğimizden eminiz. Bizi tercih eden müşterilerimiz her zaman aradığı hizmeti kısa sürede almakla kalmayıp bizi tanıdık ve yakınlarına da tavsiye etmektedir. Bu sebeple de Yıldırım bölgesinde en geniş müşteri portföyüne sahibiz. 

Bursa Yıldırım Kombi Servisi olarak çalışmalarımız aynı başarıda devam edecektir. Çünkü biz amaçları doğrultusunda çalışmalarına yön vermiş bir firmayız. Onca zaman arkasında asla mağdur müşteri bırakmamış bir firmayız. Memnuniyete odaklı çalışmaları, kesin ve kalıcı çözümleri ile bilinen bir firmayız. Bu düzeni yıllar öncesinde kurup çalışmalarımıza aynı ilkeler doğrultusunda devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Kombinizin marka modeli veya çeşidi ne olursa olsun, kombinize yapılacak olan işlem veya uygulama ne olursa olsun bize güvenebilir, bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Bu güveninizi asla boşa çıkarmayacağımızdan da emin olabilirsiniz. Siz aradığınız sürece biz hizmete her daim hazır bulunacağız!

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?