Bikombici

Gürsu Kombi Servisi

Bursa Gürsu ilçesinde Vaillant, Baymak, Buderus, Eca, Viessmann, Demirdöküm, Ferroli, Ariston gibi birçok markalı kombiyi kullanan ve sorun yaşayan kullanıcılarımız Bursa Gürsu Kombi Servisi ekibimize güvenebilir ve her tür konuda bizlerden yardım alabilmektedir.

Kendini her şeyden önce müşterilerini mağdur etmemeye odaklanmış bir firma olmaktayız. Bu alandaki çalışmalarını kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Çağrı merkezi ekibi ile sorularınızın yanıtsız kalmamasını sağlamaktayız. Uzman ve sertifikalı ekibi ile de karşılaştığınız kombi sorunlarını en kısa sürede çözümlemektedir.

Yerinde Kesin ve Kalıcı Çözümler

Piyasada mevcut olan birçok firmanın yaptığını yapmıyor yaşadığınız kombi sorunlarını yerinde çözümlüyoruz. Tamir olacak parçaları söküp tamir ettiriyoruz. Akabinde mevcut parça tamir olmuş şekilde kombinize takıyoruz. Cihazlarınızı mutlaka çalışır şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Gürsu Kombi Servisi olarak amacımız sizlere hizmetlerimizin başından sonuna kadar memnun ettirebilmektir. Bu yüzden de açığa çıkan onarımlarda her daim en ekonomik fiyatları sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca tamir edilen veya değiştirilen her bir parça için 1 yıl garanti olanağı sunuyoruz.

Garantili ve ekonomik çözümler konusunda her zaman için adından söz ettirmekte olan firmamız, yakaladığı başarıları daimi ettirmeye çalışmaktadır. Bu nedenle de hiçbir zaman arkasında mağdur olmuş, sorun yaşayan, sorununa çözüm bulamamış müşteri bırakmamaktadır. Her zaman için arkasında güler yüzlü, aldığı hizmetten ve ödediği ücretten memnun kalmış müşteri bırakmaktadır.

Bursa Gürsu Kombi Servisi 7/24 Teknik Destek

Kombiniz arızalandığında bizi sadece arıza kaydı oluşturmak için aramayın. Yaşanan sorunun sebep veya sebeplerini, arızalı olabilme ihtimali olan parça veya parçaları ayrıca varsa eğer servis çağırmadan yapabileceğiniz, yapmanız gereken işlemleri öğrenmek için de arayabilirsiniz. Ayrıca firmamız çağrı merkezi ekibini de eğittiği için ekibimize tüm sorularınızı çekinmeden gönül rahatlığı ile sorabilirsiniz.

Gürsu Kombi Servisi için her şeyden önemlisi hizmetlerimizi daimi gerçekleştirmek adına sizleri memnun edebilmektir. Bu nedenle de dün olduğu gibi bugün de aynı amaçla huzurlarınızda bulunmaktan onur ve şeref duyarız!

Kombinizde meydana gelen; sıcak su sorunu, peteklerin ısınmaması, basınç düşmesi, basınç yükselmesi, ses yapma gibi sorunlarda arayabilirsiniz. Aynı zamanda kombi arıza uyarısı verip çalışmama, ateşleme yapmama sorunlarında bizi arayabilirsiniz. Kombide su akıtma gibi daha birçok sorununda bizi arayabilirsiniz. Ayrıca kombilerinizin periyodik bakımlarında, tesisatınızın detaylı şekilde temizlenmesi konusunda firmamıza güven duyabilirsiniz. Bizi her zaman için güvenle tercih edebilirsiniz.

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?