Bikombici

Osmangazi Kombi Servisi

Bursa Osmangazi Kombi Servisi firmamız; deneyimli, eğitimli, tecrübeli ve bilgili kadrosu ile Osmangazi ilçesinde çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Osmangazi ilçesinde Vaillant, Baymak, Buderus, Ferroli, Eca, Protherm, Ariston, Demirdöküm gibi birçok marka modeldeki kombilere arıza onarım, bakım, tesisat yıkama gibi hizmetleri sunan firmamız daha uzun yıllar huzurlarınızdaki yerini alarak sizlere hizmetlerin en iyisini ve en özelini sunmaya devam edecektir.

Özel servis olarak huzurlarınızda bulunan firmamızın genel merkezler ile bağlantısı bulunmamaktadır. İlgili markaların özel servis hizmetlerini siz değerli kombi kullanıcılarının istekleri doğrultusunda sunmaktadır. Bu sebeple de yıllardır tüm müşterilerinden tam not almış ayrıca güven kazanmıştır. Tabi geniş bir müşteri portföyünün en önemli sebebi de yine hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin tavsiyeleridir… Bu sebeple de her daim teşekkürü borç biliriz.

Osmangazi Kombi Servisi’nden Ayrıcalıklı Hizmetler

Bizim için tüm müşterilerimiz ayrı bir değere ve öneme sahiptir. Onları hizmetimizin başından sonuna kadar mağdur etmemeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu sebeple de çağrı merkezimize gelen telefonlar ile memnuniyet ilkemiz başlatılmakta olup hizmet sonuna kadar geçerli olmaktadır. Kısacası bizi arayan müşterilerimize en başta telefondan yardımcı olunmakta, teknik müdahale gerektiren durumlarda uzman teknisyen kadromuz devreye girerek çözümlemeleri veya işlemleri ile memnuniyeti kalıcı hale dönüştürmektedir.

Osmangazi Kombi Servisi Osmangazi bölgesinde tek bir ekiple çalışmadığı için yaşadığınız her sorunu kısa sürede çözümlemeyi hedef alarak huzurlarınıza çıkmaktadır. Bu aşamada tabi ki müşterilerimizin müsait olduğu zaman dilimi de bizler için önemlidir. Bu yüzden arıza kaydı, bakım veya tesisat yıkama (petek temizliği) kaydı oluştururken öncelikle müşterilerimize ne zaman müsait oldukları sorulmaktadır. Randevu kaydı da bu duruma göre oluşturulmaktadır.

Müşterimizin müsait olduğu zaman diliminde adreslerine giden teknik kadromuz tam teşekküllü olduğu için müşterimiz daha fazla mağdur olmadan yaşadığı sorundan kısa sürede kurtulmakta veya yapılacak işlemler kısa sürede hallolmaktadır. Çünkü;

Osmangazi Kombi Servisi olarak hizmette yer alma amacımız; “Müşteri Memnuniyeti”’dir.

Bu nedenledir ki çağrı merkezi personellerimiz ve eğitimli, sertifikalı ve tecrübeli teknisyenlerimizle her daim huzurlarınızdaki yerimizi alıyor olacağız. 

Sorunlarınız çözüm, sorularınız yanıt bulsun diye biz hep var olacağız!

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?