Bikombici

Mudanya Kombi Servisi

Bursa Mudanya Kombi Servisi olarak Mudanya ilçesinde yıllar öncesinde başlattığımız çalışmalarımız bugün en başarılı şekilde, geniş hizmet ağımız ile devam etmektedir. Mudanya ilçesinde ikamet eden her müşteri tarafından bilinmek, sevilmek ve güvenilmek ayrıcalıktır. Bize bu ayrıcalığı tanıyan müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. 

Amacımız; her şeyden önce kurulduğumuz ilk günden bu yana her alanda başarılı olmak ve bu başarıları da daimi hale getirmektir. Tabi bu başarıları müşterilerimizi mağdur etmeyerek, sorularınızı yanıtlayarak ve sorunları ile yakından ilgilenerek kazanacağımızı biliyoruz. Bu bilinçle de her daim yolumuza kendimizden emin adımlarımızla ilerliyoruz. 

Vaillant, Baymak, Demirdöküm, Ferroli, Buderus, Ariston, Viessmann, Protherm gibi birçok markanın özel servis hizmetini genel merkezden bağımsız şekilde sunmakta olan firmamız memnun kalacağınız garantili ve ekonomik hizmetleri ile huzurunuzdadır.

Bursa Mudanya Kombi Servisi Teknik Servis Hizmeti

Mudanya Kombi Servisi Mudanya ilçesinde;

  • Kombi Arıza Onarımı
  • Kombi Bakımı
  • Petek Temizliği gibi konularda hizmet vermektedir.

Cihazınız için gerekli olan bu işlemleri alanında uzman ve her şeyden önce güvenebileceğiniz bir firmaya yaptırmak isterseniz biz her daim huzurlarınızda olacağız. Bunu sakın unutmayın ve bu alanda bize güvenmeye devam edin.

Eğitimli Çağrı Merkezi Ekibi ile Hizmet!

Çağrı merkezi personellerimiz de teknik servis ekibimiz gibi eğitim almaktadır. Eğitimleri özellikle de kombi arızalarını çözümlemeye yöneliktir. Bu nedenle de bizi sorularınıza yanıt bulmak adına da dilediğiniz zaman arayın.

Kombinizde yaşadığınız sorunun sebeplerini, servis çağırmadan önce varsa eğer yapmanız gereken işlem bilgilerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca yaşadığınız sorunun hangi parçalardan kaynaklanabileceğini öğrenmek için de çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Geç saate kadar hizmette olan çağrı merkezi ve teknik servis ekibimizin amacı; sizlere her daim hizmetlerin en iyisini sunabilmektir. Bu açıdan da büyük güvenle, hiçbir anlamda tereddüt yaşamadan bize ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki sizlerin sorunu, her daim bizlerin sorunu demektir!

Bu yüzden Bursa Mudanya Kombi Servisi olarak sizlere her konuda yardımcı olmak da bizim görevimizdir. Her daim de yaşanan sorunlarınızda veya kombilerinizin ihtiyacı olan işlemlerde sizlere yardımcı olmaya hazırda bulunacağız. Kombinizin marka modeli veya çeşidi ne olursa olsun tüm kadromuz deneyimli, tecrübeli, bilgili ve eğitimlidir.

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?