Bikombici

Nilüfer Kombi Servisi

Nilüfer Kombi Servisi uzun yıllardır kombi sektöründe uzman teknik servis ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Tüm çabamız müşterilerimizi mağdur etmeden, onları memnun edecek hizmeti verebilmektir. Bu yolda yıllardır kendimizden emin adımlarımızla ilerlemekteyiz. Teknik açıdan karşılaştığınız her bir sorunda da kesin çözüm garantisi vermekteyiz.

Nilüfer’de Arıza Onarım Garantisi!

Nilüfer ilçesinde kombinizin her tür arıza onarım, bakım, tesisat temizliği gibi hizmetleri sunmakta olan firmamızı arayabilirsiniz. Nilüfer Kombi Servisi; Vaillant, Baymak, Buderus, Ferroli, Ariston, Demirdöküm, Viessmann gibi birçok markadan bağımsız özel servistir. Sonrasında ihtiyacınız olan hizmeti almak, varsa eğer sorularınıza yanıt bulmak, harici olarak yaşadığınız sorunların sebeplerini öğrenmek ve yapılabilecek bir işlem varsa yardım almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki çalışmalarımız haftanın hemen her günü sizlere özel kampanyalar ile devam etmektedir. Kombilerinizin arızalarını artık dert etmeyin! Uygun fiyat garantisi veren firmamız yaşadığınız her bir sorunu garantili şekilde çözümlemektedir. Arıza onarımlarında her şeyden önce müşterisini düşünmekte olan firmamız talep ettiğiniz zaman diliminde bütçenize uygun fiyatlarla çalışmaktadır. 

Kombinizi Kışa Hazırlıyoruz!

Bölgede her çeşit kombi arıza onarımı yapmakta olan Nilüfer Kombi Servisi; kombinizin periyodik bakımlarını eksiksiz ve uzun süreli yapmaktadır. Ayrıca tesisatınızın temizliğini de yine özel makine ve kimyasal ilaçlarla yapmaktadır. Kombinizi bu şekilde kışa hazırlayarak kış aylarında daha iyi ısınmanızı üstelik düşük faturalar ödemenizi sağlamaktadır. 

Her zaman daha düşük faturalar ve daha verimli sonuçlar için huzurunuzda olacağımızı unutmayın. Siz sorun yaşadıkça biz size özel hizmetlerimizle var olmaya devam edeceğiz! Yeter ki bizi tercih etmeye, bize güvenmeye devam edin!

Çağrı Merkezimiz Kesintisiz Huzurunuzda!

Kombi ile alakalı kafanıza takılan sorularınıza yanıt bulmak adına bizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezi personellerimiz kombi konusunda eğitimli olduğu için her tür sorunuzu anında yanıtlamaktadır. Ayrıca ekibimiz sorunlarınızda da uzaktan size yardımcı olmaktadır. Uzman teknik servis ekibimiz kadar çağrı merkezi ekibimiz de eğitimlidir. Bu sebeple bizi her zaman arayabilirsiniz. Her zaman güvenle tercih edebilirsiniz.

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?