Bikombici

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi; Üsküdar ilçesinde 7/24 kesintisiz kombi servis hizmeti arayanların tek adresi olan Üsküdar Kombi Servisi, uzman kadrosu ile yine ilklere imzasını atmaya devam etmektedir. Bizler için amaç her şeyden önce müşterilerimiz yani onları mağdur etmemek, memnun edebilmektir. Bu sebeple de uzun yıllar öncesinde çıktığımız bu yolda her şeyden önce müşterilerimizi dinledik, onların beklediği hizmeti sağladık.

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi olarak müşterilerimizin sorularını asla yanıtsız bırakmadık, sorunları dinleyerek her alanda uzman teknisyenlerimizle de yardımcı olmaya çalıştık. Bugün yine aynı bölgede ödün vermediğimiz kalitemiz ile huzurlarınızdadır. Ve yine sizi bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Neden Üsküdar Kombi Servisi?

Çünkü;

 • Müşterilerimizi dinliyoruz,
 • Müşterilerimizin sorularını yanıtsız bırakmıyoruz,
 • Müşterilerimizin sorunları ile yakından ilgileniyoruz,
 • Müşterilerimizi mağdur değil memnun ediyoruz,
 • Sektörün en ekonomik, en iyi ve en güvenilir hizmetlerini sunuyoruz…

Uzatabileceğimiz bu örnekler sebebiyle her daim Üsküdar Kombi Servisi’miz hizmete hazırdır.

Firmamız Üsküdar ilçesinde; Baymak Üsküdar Servisi, Üsküdar Alarko Kombi Servisi, Üsküdar Ariston Kombi Servisi, Üsküdar Ferroli Servisi, Üsküdar Bosch Kombi Servisi, Üsküdar Eca Kombi Servisi, Beko Üsküdar Servisi, Ferroli Üsküdar Servisi, Vaillant Kombi Servisi Üsküdar, Üsküdar Vaillant Servisi, Demirdöküm Kombi Üsküdar Servisi adı altında çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Kombi Arızalandığında Kullanıcı Evde Ne Yapabilir?

Kullanıcının bu aşamada evde yapabileceği işlemler sınırlıdır. Ancak Üsküdar Kombi Servisi olarak genel itibari ile neler yapılabilir? Kısaca bahsedelim…

 1. Doğalgaz vanaları ve kesinti kontrolü yapılabilir.

Kombilerin geneli akıllı cihazlardır. Ekranı olan kombiler gaz yokluğu durumunda ekranda hata kodu vermekte, ekranı olmayan kombiler de doğrudan led uyarısı vermektedir.

Örnek vermek gerekirse;

Bu gibi hata kodları ile karşılaşıldığında önce daire içindeki doğalgaz kontrol edilmeli, kapalı doğalgaz vanaları açılmalı, daire içinde gaz kesintisi olmadığından emin olunmalıdır. Doğalgaz ile alakalı bir aksaklık yoksa teknik destek ve yardım için markaya göre; Vaillant Kombi Servisi Üsküdar, Üsküdar Alarko Kombi Servisi, Baymak Üsküdar Servisi, Üsküdar Ferroli Servisi, Üsküdar Bosch Kombi Servisi, Üsküdar Eca Kombi Servisi, Beko Üsküdar Servisi, Ferroli Üsküdar Servisi, Üsküdar Vaillant Servisi, Demirdöküm Kombi Üsküdar Servisi, Üsküdar Ariston Kombi Servisi aranmalıdır.

 1. Kombi tesisat basınç kontrolü yapılabilir.

Kombilerde tesisat basınç kontrolü dediğimiz şey aslında halk dilinde bilinen kombi su basıncıdır. Basınç değeri 1 bardan da aşağıda ise düşük demektir. 2.5 ve üzeri ise yüksek demektir. Kombi genel olarak düşük basınç durumunda hata kodu verir, yüksek basınç durumunda ise kimi kombi hata kodu verirken kimi kombi direkt fazla suyu dışarı tahliye etmeye yani su akıtmaya başlar.

Kombi basıncı düşük ise kombi aşağıda belirtilen hata kodları verir;

 • Baymak kombi E10 hata kodu, F37 hata kodu,
 • Ferroli kombi F37 hata kodu,
 • Ariston kombi 108 hata kodu,
 • Bosch kombi E9 hata kodu,
 • Eca kombi F7 hata kodu,
 • Vaillant kombi F22 hata kodu,
 • Demirdöküm kombi F10 hata kodu (yüksek basınç da olabilir), F22 hata kodu,
 • Alarko kombi E04 hata kodu vermektedir.

Kombiniz bu şekilde bir uyarı veriyorsa; alt kısımda monteli olan doldurma musluğunu bulmalı, sola çevirmeli, su sesi duyduktan sonra basıncın 1.5 olduğunu görüp parçayı sağa çevirip kapatmalısınız. İşlem sonrası sorun düzelecektir.

Kombiye su basamadığınız durumlarda, doldurma musluğunun kırık, boşa döndüğü veya bu işlemi çok sık yapmak zorunda kaldığınız durumlarda kullandığınız markaya göre; Baymak Üsküdar Servisi, Demirdöküm Kombi Üsküdar Servisi, Vaillant Kombi Servisi Üsküdar, Üsküdar Alarko Kombi Servisi, Üsküdar Ferroli Servisi, Üsküdar Bosch Kombi Servisi, Beko Üsküdar Servisi, Ferroli Üsküdar Servisi, Üsküdar Vaillant Servisi, Üsküdar Ariston Kombi Servisi, Üsküdar Eca Kombi Servisi aranmalıdır.

Kombi basıncı yüksek ise bu durumda cihaz ya uyarı verecek ya da su akıtmaya başlayacaktır. Basıncı düşürmek için herhangi bir petekten (kombiye yakın durumda olan petek daha sağlıklı olur) su almalısınız. Peteğin müşür kısmını açarak su alır ve kombi basıncını 1.5 bara düşürürseniz yaşadığınız sorun düzelebilir. Ancak basınç yükselme durumu devam ederse teknik açıdan Üsküdar Kombi Servisi ile görüşebilir, teknik açıdan servis yardımı alabilirsiniz.

 1. Kombiyi arızadan çıkarmak için reset atılabilir.

Kombinizin kontrol paneline baktığınızda eğer; reset, ok, alev üzerine x işaretli veya r harfli bir tuş görürseniz bilin ki bu reset tuşu… Bu tuşa birkaç saniye basılı tutup parmağınızı çektiğinizde kombiyi resetlemiş olursunuz. Bazen kombiler tek reset ile düzelmeyebilir. Bu aşamada işlemi birkaç kez peş peşe denemek daha sağlıklı olur.

Kombinizde belirtilen tuşlar yoksa; açma kapama tuşundan, şalterden veya prizden de cihazı kapatıp açabilirsiniz.

Yapılan müdahaleler neticesinde kombiniz hala bir arıza veriyor ve Üsküdar bölgesinde güvenilir hizmete ve servise ihtiyacınız olursa Üsküdar Kombi Servisi’mize hemen ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?